O Mnie

O Mnie

Witajcie na mojej stronie!
Nazywam się Filip Rzepecki jestem studentem stomatologii na Słowacji. Nie tak dawno temu próbowałem się zapewne tak jak i wy dostać na polską uczelnię medyczną…
Niestety… Kosmiczne wręcz progi punktowe były dla mnie dwukrotnie nie do przeskoczenia. Forma egzaminu kompletnie mi nie odpowiadała. Po drugim ostatecznym starciu z maturą zdecydowałem że nie ma sensu tracić kolejnych lat i uczyć się do tego egzaminu. Zacząłem studia na Słowacji a konkretnie w Bratysławie i na prawdę nie żałuję! Przyszedłem tu z myślą aby jak najszybciej przenieść się do Polski jednak już po pierwszym semestrze wiedziałem że chce skończyć studia za naszą południową granicą.
Będąc na pierwszym roku założyłem stronę o studiach w Bratysławie. Chciałem zainteresować większą grupę Polaków studiami za granicą. Udało się – z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na studia tutaj. Na początku pomagałem wszystkim zainteresowanym dlatego że chciałem. Nie chodziło o żadne korzyści materialne etc.
Na uczelni nikt nie wiedział o mojej działalności i dziwili się że cały czas przynoszę do dziekanatu czyjeś dokumenty. Pewnego dnia niosąc dokumenty do dziekanatu trafiłem na jednego pracownika uczelni który doradził mi co powinienem zrobić za co jestem mu do dzisiaj wdzięczny.
Dzięki jego poradom w 2013 roku podpisałem umowę z uczelnią na mocy której stałem się oficjalnym pośrednikiem uczelni w Bratysławie a w 2014 roku rozszerzyłem ofertę dla przyszłych studentów o uczelnie w Koszycach. W 2015 roku udało mi się nawiązać współpracę z dwoma uczelniami w Czechach. Z roku na rok rozwija się moje pośrednictwo a dzięki temu kolejne osoby są w stanie wybrać uczelnie dla siebie z coraz większej listy.

Jako oficjalny pośrednik tych uczelni jestem w stanie pomagać wam w każdym aspekcie dotyczącym rekrutacji!
Najważniejsze!
Za moją pomoc od was przyszłych studentów nie pobieram żadnych opłat!